Regijsko srečanje programa Varno na kolesu

Že peto leto se naša šola vključuje v projekt Varno na kolesu, ki ga organizira podjetje Butan Plin d.d. Namenjen je petošolcem in nadgrajuje ter bogati vsebine priprave na opravljanje kolesarskega izpita. Projekt poteka od septembra do konca marca in omogoča nemoteno opravljanje kolesarskega izpita v aprilu, maju in juniju. V tem šolskem letu smo se veliko naučili in za potrebe projekta tudi pripravili nekaj izdelkov.

V okviru projekta Varno na kolesu smo se letos udeležili regijske zaključne prireditve, ki je potekala 19. 4. 2019 na OŠ Prestranek. Vse sodelujoče šole smo bile povabljene na oder, kjer smo prejeli priznanja in praktične nagrade. Poleg simpatične kulturne prireditve pa nas je na šolskem igrišču čakalo kar nekaj zanimivosti: preizkusili smo se na spretnostnem poligonu, se stehtali na prav posebnih tehtnicah, ki pokažejo našo težo ob različnih hitrostih in si ogledali, kako se pravilno pripnemo v avtomobilu. Srečno in varno vožnjo vsem želimo!

(Skupno 48 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli