Skoči na glavno vsebino
 

Vabilo na predstavo

Vabimo vas na lutkovno-gledališko predstavo Bodi moj prijatelj – volkec Franček nagaja, ki jo bo izvedlo Ekološko-kulturno društvo Za boljši svet iz Maribora. Predstava govori o mladem volkcu Frančku, ki se želi igrati, a težko najde prijatelje, saj z njimi ne zna preveč lepo ravnati. Nagaja jim, jim jemlje igrače, nikoli noče ničesar posoditi, niti za seboj pospraviti… Skozi prigode glavnega lika se otrokom približa vrednost prijateljstva in lepih odnosov.

Predstava bo v petek, 27. 3. 2015, ob 17.00 v Kulturnem domu v Košani. Namenjena je vsem otrokom iz vrtca Košana in učencem od 1. do 3. razreda ter njihovim staršem. Predstava je za vse brezplačna.

Vljudno vabljeni!

Ravnateljica: Neva Brce

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost