Državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni

Letošnja epidemija covida 19,  nam je onemogočila kar nekaj dogodkov, ki bi jih sicer izpeljali na šoli ali pa v različnih krajih Slovenije.

Vsako stvar, ki jo počnemo v življenju smo nekega dne morali prvič preizkusiti, da smo se je navadili izvajati. Na žalost, ali pa na srečo je letos med njimi poleg rednega dela na daljavo še tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni.

Danes, v soboto, 21.11. 2020, je od 11.00 do 11.45, potekalo državno tekmovanje. Tega tekmovanja se je udeležila tudi učenka 9. razreda naše šole Tajda Dolgan, ki si bo to tekmovanje lahko zapisala v svojo zgodovino. Tekmovanje je potekalo nemoteno, kljub težki situaciji, ki nam jo povzroča epidemija.

»… Tajda, ti si prva generacija, ki boste še tako pomembno ne šolsko,  ampak državno tekmovanje zapisali v zgodovino, tako kot si bomo verjetno vsi: vi tekmovalci, vaši starši, in mentorji … zapomnili te težke čase. Bodimo optimistični in si recimo: »Vse bo v redu. Želim ti veliko uspeha,« so bile besede njene mentorice.

 

Antonija Tomšič

 

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli