Prvošolci navdušili Zvezo delovnih invalidov

Medtem, ko učilnice samevajo in sta v razredu samo lutki Lili in Bine, je prišla za prvošolce vesela novica. Za svoj trud in prijetno sporočilo invalidom in starejšim, bodo dobili nagrado. Konec meseca septembra so prvošolci na natečaj Zveze delovnih invalidov Pivka poslali svojo prvo skupno pravljico z željo, da bi to pravljico brali vsem invalidom in starejšim ljudem! Tako so s Pivke poslali našo pravljico še na državni izbor in učiteljica Marija Mršnik je dobila elektronsko pošto v kateri je pisalo, da bo ta prijetna pravljica objavljena v njihovem zborniku in da učenci dobijo nagrado v mesecu januarju, ko bo zbornik izšel. Seveda smo veseli, da so tudi na Zvezi delovnih invalidov Slovenije opazili trud najmlajših učencev z naše šole.

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost