Skoči na glavno vsebino

Področno tekmovanje v akvatlonu

?

V četrtek, 16. maja 2019, so se štirje učenci naše šole pomerili na področnem tekmovanju v akvatlonu v Logatcu. Akvatlon je športna disciplina, ki združuje plavanje in tek. Gre za prvo tovrstno tekmovanje, ki daje priložnost učencem osnovnih šol notranjsko-kraške regije, da se spoznajo in pomerijo v akvatlonu ter se uvrstijo na državno prvenstvo, ki bo junija v Ljubljani. Zaradi slabih vremenskih razmer je bilo tekmovanje malce okrnjeno glede števila udeležencev.

Učenci, ki so se udeležili tekmovanja so: Tajda Dolgan, ki je osvojila srebrno medaljo pri mlajših učenkah, učenec Miha Morelj, ki je osvojil srebrno medaljo v kategoriji mlajši učenci, pri starejših učencih pa je srebrno medaljo osvojil Gašper Zucconi, učenec devetega razreda Tjaž Dolgan, pa zlato medaljo. Vsem učencem čestitamo!

(Skupno 314 obiskov, današnjih obiskov 1)