Nastop v Pivki

V petek, 26. 4. 2019, so v Krpanovem domu v Pivki pivški upokojenci pripravili kulturno prireditev, ki so jo s svojim programom obogatili tudi učenci Osnovne šole Košana pod mentorstvom učiteljice Anite Nedeljkovič Andlovic. Luka Biščak in Miha Morelj sta zaigrala na harmoniko. Sedmošolka Žana Polh je predstavila pesem Košanski grički, ki jo je pri puku slovenščine napisala skupaj s sošolko Tajdo Dolgan.  Svojo pesem Učenje o življenju sta recitirali  Tatjana Gojić in Lara Psener. Omenjene pesmi so nastale ob 120-letnici smrti pesnika Dragotina Ketteja. Nasmeške pa sta zvabili devetošolki Neli Morelj in Lana Biščak, ki sta v živahnem pogovoru predstavili znamenitosti Košanske doline.  Društvo upokojencev Pivka je bilo veselo našega nastopa in je učence nagradilo s pico.

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli