Vabilo – Zdrava šola – 18. 6. 2018 – ODPADE

Zaradi premajhnega števila prijavljenih učencev in staršev, dogodek Zdrave šole odpade. Izveden bo predvidoma v septembru. Hvala za razumevanje.

Vljudno vabljeni, da v okviru projekta Zdrava šola skupaj z nami preživite zdravi dan na OŠ Košana.

Tudi v letošnjem šolskem letu se je naša šola pridružila projektu Zdrava šola, saj se po svojih najboljših močeh trudimo skrbeti za zdravje naših otrok. V sklopu projekta bomo v ponedeljek, 18. 6. 2018, na šoli organizirali različne aktivnosti po naslednjem razporedu:

• 13:00-15:00 pohod na Gradišče; izpred šole (1 skupina bo ostala na šoli in naredila malico)
  • 15:00-15:30 malica; v jedilnici
  • 15:30-16:30 koristni nasveti in merjenje sladkorja v krvi  – Manica Radivo, magistra dietetike in dipl. medicinska sestra; v jedilnici/zunaj
  • 16:30-18:30 delavnice
    • Peka palačink (Cecilija Pavlovič, Marija Mršnik; v učilnici gospodinjstva)
    • Nogomet (Miha Morelj, Ian Črlenec; zunaj ali v telovadnici spodaj)
    • Odbojka (Matjaž Kešanski; zunaj ali v telovadnici spodaj)
    • Pilates — vaje z elastičnimi trakovi/žogami (Danica Pangos; zunaj ali v telovadnici zgoraj)
    • Naredi sam — domača kozmetika in čistila (Urška Tušar, Mojca Žnidaršič: v učilnici tehnike)
    • Peka kruha in izdelava namazov (Grozda Drljić, Klavdija Kovačič; v kuhinji)
    • Tekaška delavnica (Manica Radivo; zunaj ali v telovadnici)

Obvezna je športna oprema!

Svetujemo, da s seboj prinesete tudi manjšo brisačo (športne delavnice), vodo in zaščito proti klopom.

Vljudno vabljeni, da se nam pridružite!

Ekipa Zdrava šola