Skoči na glavno vsebino

Predstavitev poklica vojak

Sredi meseca maja sta dva četrtošolca Miha in Luka predstavila poklic vojak.

Da je bila ura bolj zanimiva in bogato predstavljena, je Miha povabil v šolo svojega očeta, ki je ravno takrat končal izobraževanje in je imel vso vojaško opremo doma.

Mihov ata Darjo je predstavil vojaški poklic in možnost napredovanja v tem poklicu. Pokazal je opremo in povedal, za kaj se kaj uporablja. Povedal je, kako kot vojak Slovenske vojske prispeva k obrambi naše države, pomaga ob naravnih nesrečah. Neprebojni jopič so si nadeli skoraj vsi udeleženci predstavitve.

Miha je očetu pomagal pri predstavitvi opreme, pripravil je  tudi plakat na temo poklica. Lukov ata tudi dela pri Slovenski vojski, zato se je tudi Luka odločil, da sodeluje pri predstavitvi dela vojaka. Miha in Luka sta predstavitev odlično opravila. Vsi prisotni učenci so z zanimanjem sledili predstavitvi.

Zahvaljujemo se Mihovemu atu za prijetno in natančno predstavitev dela vojaka Slovenske vojske. Želimo si še takšnega lepega sodelovanja.

 

 

(Skupno 540 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost