Skoči na glavno vsebino

Spet smo skupaj

Prvi šolski dan! Kakšno presenečenje je letos pričakalo sedem prvošolčkov pa tudi večje učence, lahko samo ugibate. Na šolo je prišel kuža Pazi, malo pozneje pa je našo šolo obiskala novinarka Jana Morelj, nekdanja učenka naše šole. Dan bo prav gotovo ostal nepozaben najmlajšim prvošolcem, saj so bili deležni največje pozornosti. Pozdravom učiteljice so sledili še pozdravi učenk osmega razreda, ravnateljice, podžupana Občine Pivka in ostalih, ki skrbijo za varnost v prometu. Starejši učenci so jim pod mentorstvom učiteljice Anite Nedeljkovič  Andlovic  zaigrali zanimivo igrico Mali mišek, nato pa je sledilo obdarovanje z darili, ki so jih prispevali Občina Pivka, naša šola in Radio1. Pa še na sladko torto ne smemo pozabiti!  Verjamemo, da se je praznovanje nadaljevalo tudi po odhodu domov.

 

 

(Skupno 238 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost