Skoči na glavno vsebino

Športni dan – pohod

Na lep sončni dan se spodobi biti zunaj, zato smo s šolo imeli športni dan. Šli smo do Nove Sušice pot smo nadaljevali po gozdni poti do Stare Sušice in nazaj proti šoli. Ko smo se sprehajali nas je celo pot spremljala neznosna vročina.

Po prihodu v šolo je sledila malica. Za malico smo imeli sirček, ki se je lepo namazal na sveži kruh in lepo prilegal k čaju.

Po malici, ko smo se vsi najedli je sledilo nadaljevanje športnega dneva. V telovadnici smo za ogrevanje naredili pet krogov, kjer so učiteljice zahtevale točno natančnost. Morali smo narediti pet pravilnih krogov v teku brez sekanja kroga.

Po ogrevanju so sledile športne igre. Na začetku smo igrali igro med dvema ognjema, kjer smo se vsi pritoževali zaradi nepoštene igre. Sledila je odbojka, kjer so bile štiri skupine. Nato je sledil prosti čas. Nekateri so ga preživeli z igranjem nogometa ali košarke.

Ta dan je bil predvsem sončen in vroč, a smo ga ne glede na vročino prijetno preživeli.

 

Napisali: Manuela Šprohar in Kristina Likar

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost