Skoči na glavno vsebino

Gibalni dopoldan pri Zajčkih in Medvedkih

?

Kot vsako torkovo dopoldne smo otroci iz skupine Zajčki in Medvedki pridno telovadili, a tokrat malo drugače. Zajčki in Medvedki smo združili moči in skupaj pripravili pestre dejavnosti.  Gibalni dopoldan smo pričeli z igro »Pod medvedovim dežnikom«. Začarali smo se v knjižne junake pravljice in se preizkusili v različnih gibalnih nalogah.

Nadaljevali smo s premagovanjem ovir na poligonu, ki je bil prav tako tematsko povezan s pravljico. Za zaključek pa smo pripravili zabavo za plišaste prijatelje. Ob vrtenju padala smo se zabavali tudi mi.

Ker nam gibanja v telovadnici ni bilo dovolj, smo nadaljevali s sprehodom po okolici vrtca.

 

Petra in Lara & Vanja in Margareta

(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost