Skoči na glavno vsebino

Akcija zbiranja papirja

Spoštovani starši učencev šole!

V naslednjem tednu in sicer od 3. do 7. 10. 2016 poteka teden otroka. V tem tednu bomo zbirali papir, ves zbran denar pa bomo porabili za zaključno ekskurzijo devetošolcev. Tokrat bo potekalo tudi tekmovanje med razredi. Razred, ki bo zbral največ papirja pa čaka presenečenje. Tehtanje bo potekalo vsak dan med 7:30 in 8:00 ter 12:30 in 13:00 za šolo pri hišniku.

V tem tednu bomo zbirali tudi hrano, s katero bomo postregli mimoidoče 8. 10. 2016 na stojnici pred trgovino v okviru akcije Drobtinica. Zbran denar bo namenjen plačilu toplih obrokov našim učencem.

 

Zelo veseli bomo vašega sodelovanja.

Prijazen pozdrav!

Neva Brce, ravnateljica

teden_otroka_2016

(Skupno 35 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost