Skoči na glavno vsebino

Spoštovani!

 

V prvih dneh novega šolskega leta se veliko staršev obrača na CSD za informacije glede uveljavljanja pravice do subvencije malice in kosila za njihove otroke – učence in dijake. Ker boste na šolah v naslednjih tednih oz. dneh organizirali roditeljske sestanke, bi vas prosili, da staršem tudi letos posredujete informacije glede uveljavljanja teh pravic oz. da na CSD ni potrebno več oddajati vloge za uveljavljanje teh pravic (razen v primeru če nimajo veljavne odločbe za otroški dodatek ali štipendijo, kar pa večina družin ima). V namen obveščanja staršev vam spodaj pošiljamo natančneje zapisana navodila oz. pravila glede uveljavljanja pravice do subvencije malice in kosila za učence in dijake:

POVEZAVA

 

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost