Skoči na glavno vsebino

Dobrodošli, prvošolci!

Prijetna energija je zaplavala v učilnici prvega razreda, ko so se začeli zbirati novi prvošolci in njihovi starši. Manjkala ni niti njihova nova učiteljica in nastopajoči. Ko so skozi vrata stopili še župan, ravnateljica, novinarki in vsi tisti, ki se trudijo za varnost v prometu, se je začelo pravo praznovanje z iskrenimi željami. Seveda ni manjkala niti pogostitev s sladko torto s katero so se seveda veselo posladkali.

In koliko prvošolcev je danes v Košani sedlo v šolske klopi? Znanje si bo letos nabiralo na naši šoli dvanajst razigranih dečkov  in deklic, ki so že prvi dan izvedeli, kako pomembno je nositi rumene rutice, ki so jih danes slavnostno prejeli.

Želimo jim res prijetno bivanje v naši sredini in srečno na poti v šolo.

 

Prispevek o prvošolcih na občinski spletni strani – POVEZAVA

(Skupno 153 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost