Skoči na glavno vsebino

Občinsko tekmovanje v kegljanju

V torek, 5. aprila 2016, so nekateri učenci 7. in 8. razreda nastopili na občinskem tekmovanju v kegljanju v Pivki. Na kegljišču so bili drugič letos. Prvič so se v okviru športa za sprostitev v kegljanju preizkusili pred enim mesecem, kjer se je nekaj učencev sploh prvič srečalo s tem športom.

Po začetni kratki predstavitvi kegljanja in demonstracije le-tega, je imel vsak učenec najprej 5 poskusnih metov. Sledilo je uradno tekmovanje, kjer so učenci podirali keglje najprej na eni progi 30-krat, nato je sledila menjava prog in nadaljnjih 30 metov.

Učenci so se z veseljem spoprijeli z zahtevno nalogo in jo tudi uspešno opravili.

Po pridobljeni novi izkušnji so se uspešno vrnili domov.

Učitelj: Matjaž Kešanski

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost