Skoči na glavno vsebino

Otroški parlament 2016

Na OŠ Košana se je v sredo, 27. 1. 2016, odvijal otroški parlament. Razredi so predstavili njihovo razmišljanje o »Pasteh mladostništva«.

Teme so se lotili zelo različno, v odvisnosti od starosti in interesov. Mlajši učenci so predstavili »pasti otroštva«, starejši pa so se osredotočili na posamezne »pasti«, ki čakajo mladostnike na njihovi poti odraščanja. Nekateri so poudarili različne oblike zasvojenosti, drugi medvrstniško nasilje tretji pa odnos s starši in učitelji. Nekateri razredi so pripravili plakat, drugi pa so naredili video predstavitev. Vsi učenci v sodelovanju z razredniki so se zelo potrudili in se poglobili v letošnjo tematiko ter svoje poglede nanjo jasno in zanimivo predstavili ostalim učencem. Medobčinskega parlamenta v Prestranku, ki bo potekal v februarju se bo udeležilo 10 učencev in sicer po dva predstavnika od 5. do 9. razreda.

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost