Skoči na glavno vsebino

Knjiga Ščivon in druge zgodbe – prošnja

Spoštovani!

Enajstletno zbiranje zgodb, pesmi, molitev, opisov običajev in dogodkov, ki so jih v družini in na vasi pripovedovali iz roda v rod, smo zaključili. Starši, stari starši in sorodniki ter drugi krajani so pogumno pripovedovali in zapisovali svoje spomine, učenci pa so vse to bogato ilustrirali.

Ob zavedanju bogastva našega kulturnega izročila in da spomini  ne bi šli v pozabo, smo se odločili zbrano gradivo izdati v lični knjigi. Finančni zalogaj pri tej nameri ni majhen, zato vas iskreno prosimo za pomoč pri natisu knjige.

Knjiga bo predvidoma na voljo pred novoletnimi prazniki, zato bi donacijo potrebovali čim prej.

Vaše donacije lahko nakažete na transakcijski račun:

Št. transakcijskega računa:  SI56 0110 0600 0038 047

Koda namena: OTHR

Namen: Donacija

Iskrena hvala za pomoč!

Cecilija Pavlovič, Katja Čekada

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost