Skoči na glavno vsebino

Pet prvošolcev

Pa smo ponovno zakorakali v novo šolsko leto in v skupni šopek povezali pet zgovornih in veselih prvošolčkov. Po pozdravu razredničarke, ki  je povedala, da nekje zunaj po Košani klati muca Copatarica, sta prvošolčke in starše ter druge goste pozdravili devetošolki.

Seveda niso manjkale niti spodbudne besede ravnateljice, župana občine Pivka in ostalih gostov. Policist je dal najmlajšim rumene rutice; gospe, ki skrbita za preventivo v cestnem prometu pa sta jima razdelili kresničke. Najlepši  del pa je za najmlajše napočil, ko se je pričela igrica z muco in vaškimi klepetuljami, ki sta muco želeli odgnati iz Košane. Muca Copatarica pa jima je komaj dopovedala, da živi le v pravljici in da jim želi, da pospravljajo svoje stvari. Da je bilo vzdušje še prijetnejše pa je poskrbel šestošolec Danijel, ki je zaigral na harmoniko.

Vsi učenci in zaposleni na šoli želimo prvošolcem in njihovim staršem vse dobro na poti učenosti. Srečno!

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost