Skoči na glavno vsebino

Obisk pisateljice Majde Koren

V aprilu se na osnovnih šolah zaključuje branje za bralno značko. Navada je, da se učence za trud poleg pohval nagradi še kako drugače. Naše učence je tako v torek, 15. 4. 2014, z obiskom razveselila otroška in mladinska pisateljica Majda Koren.

V jedilnici je pozdravila učence cele šole. Predstavila nam je nekaj svojih knjig, nas nasmejala z “abecednimi” zgodbami ter z zabavno igro vlog razgibala in nasmejala učence. Celo otroci iz vrtca so sodelovali!
Ob koncu je odgovorila še na nekaj vprašanj učencev, sledil pa je tudi osebni pogovor z učenci in oddajanje avtogramov.

Pred obiskom pisateljice Majde Koren so se učenci na obisk pripravljali pri pouku slovenščine in pri knjižničarskem krožku, kjer so nastali zanimivi plakati in ilustracije.

Za zaključek dneva so učenci izdelovali knjižna kazala, kamor so napisali svoje spodbude za branje.

(Skupno 34 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost