Skoči na glavno vsebino

Športni dan – štafetne igre

V četrtek, 27. 2. 2014 je potekal za učence od 1. do 4. razreda športni dan z naslovom Štafetne igre. Dan je potekal umirjeno, sproščeno in v športnem duhu. Najprej smo se z učenci pogovorile o športnem obnašanju in o pravilih v telovadnici.

Nato so se učenci oblekli v športno opremo in se v telovadnici primerno ogreli za športne igre. Po malici so v telovadnici sledile igre po skupinah in zaključna igra umirjenja “Mačka in miš”. Prijetno utrujeni so se učenci vrnili v razred, kjer so si ogledali še posnetek utrinkov o uspehih naših športnikov na pravkar končanih zimskih olimpijskih igrah v Sočiju. Skupno smo ugotovili, da smo vsi zmagovalci današnjega dne, saj se je vsak potrudil po svojih močeh.

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost