Zimski športni dan na razredni stopnji

Dan dejavnosti, ki je bil predviden za 16. 1. 2023, smo jo izvedli 24. 1. 2023, ker prej ni bilo snega.
Prvi dve šolski uri smo preživeli na snegu. Iz snega smo izdelovali snežaka, obzidje, se kepali, se spuščali po hribu navzdol.
Po malici smo prvošolci in drugošolci preživeli čas v šoli, kjer smo si pripravili “zabavo na smučišču” lahko so nam sošolci postregli napitek, ustvarjali smo z voščenko in barvo, igrali namizne igre, plesali ob glasbi. Dan smo zaključili z ogledom risanke: Snežna kraljica.

Tretješolci in četrtošolci pa so si dan popestrili še v telovadnici.

Tole pa so tretješolci zapisali o dogajanju: “S sošolci smo odšli na sneg. Čeprav je bilo malo snega, smo s skupnimi močmi uspeli narediti snežaka iz novozapadlega snega in naravnih materialov. Prinesli smo pripomočke in ga tudi okrasili. Čez nekaj časa smo odšli v šolo, pojedli in kasneje odšli v telovadnico, kjer smo se rekreirali do kosila.”