Družimo se radi

Na šoli že drugo leto poteka interesna dejavnost Medgeneracijsko druženje, katerega pobudnica je gospa Roberta Noemi. Žal je med novoletnimi počitnicami prišlo do spremembe, tako da je dejavnost ostala brez idejne vodje. Kljub temu z dejavnostjo nadaljujemo, saj starejše prostovoljke, gospe  Danica, Marija in Anica, rade pridejo in z učenci podelijo svoje znanje. Učenci so navdušeni nad kvačkanjem in vezenjem. Nekateri že kvačkajo copate, drugi so še pri osnovni kitki. A najbolj pomembno je, da nihče ne obupa, saj vsak trud sčasoma obrodi plodove. Nekaj učencev veze prtičke. Če bo želja, bodo naše gospe pomagale tudi pri učenju pletenja in drugih ročnih spretnostih. Da bo bolj zanimivo, si bomo v času pusta pripravili še flancate ali miške, spomladi pa se bomo družili kar na šolskem vrtu.

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli