Valeta 2019

V petek, 7. 6. 2019, so se naši devetošolci slovesno pozdravili od osnovne šole. Čaka jih sicer še en teden osnovnošolskih dni, a pretekli petek je bil zanje nekaj posebnega. Na valeti so najprej pozdravili prisotne, se predstavili in prikazali nekaj utrinkov svojih šolskih dni. Z nekaj spodbudnimi in modrimi besedami sta jih pozdravili ravnateljica Neva in razredničarka Anita.

Učitelji so svečano podelili vsa priznanja s tekmovanj, bralne značke in še kakšno posebno priznanje in pohvalo. Najuspešnejših pet učencev je prejelo v dar knjigo s posvetilom.

Seveda pa učenci niso pozabili tudi na vse zaposlene, napisali so jim pesmice in poklonili prelep cvet. Še posebej so se zahvalili ravnateljici in skrbni ter prizadevni razredničarki. Pa še staršem so posvetili poseben trenutek z objemom in zahvalo.

Še malo smo skupaj zapeli, se posladkali v učilnici slovenščine in s skupnimi fotografijami uradni del zaključili.

Srečno dragi učenci, veliko uspeha vam želimo!

 

(Skupno 320 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli