Ples s srečelovom

Valentinovo, 14. 2. 2019, je bilo na naši šoli v znamenju srečelova in plesa, ki so ga pripravili devetošolci skupaj z razredničarko Anito Nedeljkovič Andlovic. Na srečelov so se začeli pripravljati že v mesecu januarju, ko so po podjetjih, trgovinah in gostinskih lokalih zbirali različne materialne prispevke za nagrade. Pri tem so jim bili v pomoč njihovi starši, pa tudi delavci šole. Pripravili so več kot 350 srečk, vsaka je bila dobitna.

Učenci OŠ Košana so se veselili nagrad, na plesu pa so zelo uživali tudi v dobri glasbi. Devetošolci so ples popestrili z različnimi igricami. Ples smo zaključili s pohvalo, da so se devetošolci zares potrudili. Na plesu je bilo prijetno tudi zaradi njihove pozitivne energije, ki so jo izžarevali s svojo zagnanostjo in željo, da bi bilo na plesu lepo vsakemu, ki se ga je udeležil.

(Skupno 131 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli