Skoči na glavno vsebino

Občinsko tekmovanje v malem nogometu

V petek, 8. decembra, so nekateri učenci naše šole odigrali tekmo v malem nogometu v Pivki. Tekma je štela za občinsko tekmovanje v malem nogometu in šola, ki zmaga se uvrsti naprej na polfinale področnega tekmovanja, ki bo v ponedeljek v Ilirski Bistrici.

Naši učenci so silovito začeli in po prvem polčasu vodili že s 3 : 0. Zadetke sta dosegla Anže Fidelj ter Adnan Duraković, ki je zadel dvakrat. Učenci so imeli še nekaj priložnosti, da bi rezultat povečali, vendar so bili ob zaključkih akcij premalo natančni.

V drugem delu so naši učenci močno popustili ter dovolili učencem OŠ Pivka, da se vrnejo v igro. Prejeli so dva zadetka ter do konca tekme trepetali za pomembno zmago, a se je naš vratar Tjaž Dolgan večkrat izkazal z dobrimi obrambami.  Tako so učenci zadržali vodstvo 3 : 2 in si zasluženo priborili vstopnico za polfinale področnega tekmovanja.

Vsem učencem čestitamo za uspešno predstavljanje naše šole.

učitelj Matjaž Kešanski

 

(Skupno 238 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost