Skoči na glavno vsebino

Občinsko tekmovanje v malem nogometu

V četrtek, 8. decembra, so nekateri učenci naše šole odigrali tekmo v malem nogometu v Pivki. Tekma je štela za občinsko tekmovanje v malem nogometu in šola, ki zmaga, se uvrsti naprej na polfinale področnega tekmovanja, ki bo v prihodnjih dneh organizirano v Ilirski Bistrici.

Naši učenci so se na velikem igrišču v dvorani Skala v uvodnem delu tekme težko znašli. Pivčani so že po polovici prvega polčasa vodili z dvema zadetkoma prednosti. Upanje na preobrat je tik pred koncem polčasa z zadetkom po lepi akciji upravičil učenec Tjaž Dolgan. V drugem polčasu so se vrstile priložnosti na obeh straneh. Najlepšo so imeli učenci OŠ Pivka, saj so po nedovoljenem igranju z roko v kazenskem prostoru imeli možnost povišati rezultat s strelom z bele točke, kar pa jim je preprečil učenec Tjaž Dolgan, ki je v drugem polčasu igral v vlogi vratarja. Naši učenci so imeli dve zares lepi priložnosti, ampak sreča ni bila na naši strani. Zmago OŠ Pivka s 3 : 1 so učenci potrdili z zadetkom tik pred koncem tekme.

Vseeno gre našim fantom vse pohvale, saj so na tekmi sodelovali tudi mlajši igralci iz 5. in 7. razreda.

 

 

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost