Skoči na glavno vsebino
 

Ogled razstave Naše telo

V soboto, 5. 3. 2016, smo se ob 8.00 odpeljali proti Ljubljani na razstavo Naše telo. Ogleda smo se lahko udeležili vsi, ki nas je to zanimalo, s seboj pa smo lahko vzeli tudi naše starše, sestre in brate.

Na razstavi smo videli preparirana človeška telesa. Vodila nas je študentka medicine, ki nam je pojasnila, kaj gledamo in kako posamezen organ deluje. Videli smo mišice, kosti, živce in organe. Bilo je zanimivo in poučno. Po ogledu smo odšli na Prešernov trg. Tam smo se razdelili v dve skupini. Ena je odšla na sprehod po Ljubljani, druga pa v Mc’Donalds na malico. Po malici smo šli nekateri po nakupih, drugi pa na ogled Ljubljane. Domov smo se vrnili ob 15.00.

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost