Skoči na glavno vsebino

Občinsko atletsko tekmovanje v Pivki

V četrtek, 29. maja 2014, so učenci od 6. do 9. razreda obiskali Pivko, kjer so se udeležili občinskega prvenstva v atletiki. Učenci so najprej tekli na 1000 m. Sledilo je tekmovanje po posameznih disciplinah, ki so si jih lahko že prej izbrali.

Tekmovali so v teku na 60 metrov, 300 metrov, skoku v daljino, metu vortexa, suvanju krogle ter za zaključek še v štafetnem teku 4×100 metrov. Tekmovali so v dveh starostnih kategorijah, letniki 99-00 ter 2001-02, ločeno po spolu.
Letos smo se v šolo vrnili z devetimi medaljami, od tega so bile 4 zlate ter veliko drugimi dobrimi uvrstitvami. Pohvaliti gre učenca 9. razreda Žana Morela, ki je dosegel kar 3 zlate medalje. Naši šolski štafetni ekipi sta pri disciplini 4×100 m osvojili prvo mesto dekleta ter drugo mesto fantje. Zasedba pri fantih: Matic Fidelj, Aljaž Papež, Žan Morel, Martin Polh ter pri dekletih: Tina Kastelic, Maja Srebot, Sara Sirnik in Veronika Đekanovič. V tej disciplini ne podeljujejo medalj.

Iskrene čestitke za osvojene medalje ter za vse ostale uvrstitve, kjer ste se borili po svojih najboljših močeh.

Medalje so dobili:

1. Žan Morel (9. r.): zlata medalja na 1000 m
zlata medalja na 300 m

zlata medalja v skoku v daljino

1. Tomaž Želko (9. r.): srebrna medalja v suvanju krogle

1. Veronika Đekanovič (9. r.): srebrna medalja na 60 m

1. Martin Polh (8.r.): srebrna medalja v metu vortexa

1. Maja Srebot (8. r.): bronasta medalja na 60 m

7. Tina Kastelic (7. r): zlata medalja na 60 m

8. Karin Samsa ( 7. r): bronasta medalja na 300 m

Učitelj: Matjaž Kešanski

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost