Skoči na glavno vsebino

Medvedki in pikapolonice na zimski olimpijadi

V duhu Sočija smo se v vrtcu veliko pogovarjali o zimskih športih in olimpijadi, zato smo se odločili, da si tudi mi pripravimo zimske olimpijske igre v naši telovadnici. Kot pravi športniki smo se najprej ogreli.

Ob sankaški polki smo z gibanjem prikazovali različne zimske športe, v nadaljevanju pa tekmovali v smučanju, igranju hokeja, smučarskih skokih; malce počivali pa smo v računalniški učilnici, kjer smo ob reševanju interaktivnega gradiva preizkušali pridobljeno znanje. Olimpijado smo zaključili v pravem športnem vzdušju: najprej smo si čestitali za uspešno tekmovanje, pospravili smo vse športne rekvizite in se prepustili zimskemu vzdušju. Nalovili smo snežinke, jih znosili v vedra in iz njih sestavili snežaka. Še zapeli smo in zaplesali, se odžejali in poslovili z obljubo, da se spet srečamo.

vzgojiteljici Jožica in Lara

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost