Skoči na glavno vsebino

Predpraznični dan dejavnosti

V četrtek, 28. 3. 2024, je bil za učence od 1. do 4. razreda realiziran dan dejavnosti, na katerem so učenci izdelovali izdelke povezane z velikonočnimi prazniki. Iz odpadnega materiala so izdelovali posodice, zajčke, voščilnice. Z idejami ponujenimi s strani učiteljic in z lastnimi kreacijami, so nastali unikatni izdelki učencev. Ker pa so po vaseh v  mesecu marcu imeli tudi čistilne akcije, smo ta dan izkoristili tudi za čiščenje okolice šole, drugošolci pa so na naraven način barvali jajca, saj so jih dali kuhati v čebulne olupke, še prej pa jim je pomahala učiteljica na jajčka postaviti deteljico ali listek regrata. Dan je potekal sproščeno in v delovnem vzdušju s polno mero vedoželjnosti in ustvarjalnosti.

 

(Skupno 78 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost