Skoči na glavno vsebino

Svetovalna služba na daljavo

KONTAKT IN DOSTOPNOST

Za vprašanja vezana na svetovalno delo v vrtcu in šoli, druge informacije ter za pomoč in podporo, če jo potrebujte, sem dostopna od ponedeljka do petka od 8:00 do 14:00 preko elektronske pošte na lina.faletic@guest.arnes.si ter na telefonsko številko 05 7218 398. Nekaj povezav o tem, kako se spoprijemati s tesnobo smo že objavili med novicami na spletni strani. V Centru za krepitev zdravja bo delo ravno tako opravljala psihologinja, katera bo izvajala posvete z zdravimi ljudmi v primeru čustvenih stisk (na povezavi si lahko preberete intervju – povezava) kontakt: GMS: 031 363 448, TEL: 05 700 04 00, spletna stran: https://www.zd-po.si.

SEZNAM TELEFONSKIH ŠTEVILK ZA PONUJANJE PSIHOLOŠKE PODPORE V ZDRAVSTVENIH DOMOVIH V EPIDEMIOLOŠKIH RAZMERAH S KORONAVIRUSOM

(Skupno 1.470 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost