Govorilne ure

Priimek in ime učitelja
Dan in ura
Brce Neva  Po dogovoru
Čeh Katja  četrtek, 3. šolska ura (9.50-10.35)
Čekada Katja  Po dogovoru
Kešanski Matjaž  Po dogovoru
Kompare Tina (nadomešča Sara Sirnik) ponedeljek, 2. šolska ura (8.45-9.30)
Isabella Steržaj  Po dogovoru
Ličer Izidor  torek, 2. šolska ura (8.45-9.30)
Mršnik Marija  sreda, 1. šolska ura (7.55-8.40)
Nedeljkovič Andlovic Anita  torek, 4. šolska ura (10.40-11.25)
Perenič Matjaž  torek, 3. šolska ura (9.50-10.35)
Perhavec Barbara  četrtek, 3. šolska ura (9.50-10.35)
Rutar Grubić Vesna   Po dogovoru
Smrdel Valentina  ponedeljek, 2. šolska ura (8.45-9.30)
Štritof Jerneja četrtek, 4. šolska ura (10.40-11.25)
Tomšič Antonija  ponedeljek, 2. šolska ura (8.45-9.30)
Zadnik Mojca  ponedeljek, 3. šolska ura (9.50-10.35)

Popoldanske govorilne ure za šolsko leto 2024/25

Skupne govorilne ure bodo od 16.30 do 17.30, ki bodo potekale vsak drugi delovni ponedeljek v mesecu po predvidenem razporedu:

1. ocenjevalno obdobje
2. ocenjevalno obdobje
14. oktober  10. februar
11. november  10. marec
9. december  14. april
13. januar  12. maj

OPRAVIČEVANJE ODSOTNOSTI

Učenec mora prisostvovati pouku in dejavnostih obveznega programa. V primeru njegove odsotnosti morajo starši najkasneje v petih dneh po izostanku razredniku sporočiti vzrok izostanka (osebno ali v pisni obliki), sicer se izostanki štejejo za  neopravičene. Če učenec zaradi bolezni izostane več kot 5 delovnih dni, lahko razrednik zahteva uradno zdravniško opravičilo o opravičenosti izostanka. Vnaprej napovedane izostanke starši pisno sporočijo razredniku. Tak izostanek lahko traja (strnjeno ali v več delih) največ 5 delovnih dni. Ravnateljica lahko na podlagi obrazložene prošnje staršev iz opravičljivih razlogov odobri učencu daljši izostanek od pouka.

Roditeljski sestanki

Organizirajo jih razredniki po potrebi, vendar vsaj 3 v šolskem letu.

• SEPTEMBER: (Splošno informativni – razredniki ali predavanje zunanjih gostov). Namenjen bo predstavitvi letnega programa dela po posameznih oddelkih.
  • OKTOBER/NOVEMBER: (Šola za starše in analiza dela v oddelku – razredniki). Organiziran bo kot predavanje z aktualno tematiko medsebojnih odnosov, oblikovanje učnih in delovnih navad, …
  • APRIL, MAJ: (Življenje in delo v razredu – razredniki). Vsebina roditeljskega sestanka bo vezana na psihološke in razvojne značilnosti otrok oz. na naloge, ki sledijo učno-vzgojnemu procesu v šoli ali kot predstavitev šole v naravi.

Šola za starše

V tem šolskem letu bo svetovalna služba izvajala Šolo za starše, s katero želimo starše osveščati o otrokovih doživljanjih v času šolanja ter jim svetovati.
Potekala bo v sklopu rednih roditeljskih sestankov po planu razrednikov in v popoldanskem času z zunanjimi sodelavci.

(Skupno 2.121 obiskov, današnjih obiskov 1)