Simbioza giba 2015

Tudi na naši šoli smo se odločili, da se vključimo v projekt »Simbioza giba«, ki je s svojim geslom »Gibanje je življenje in življenje je gibanje«, med 21. in 27. septembrom povezovala Slovenijo.

Na uro športa smo povabili stare starše šesto- in sedmošolcev.

Najprej smo se lepo pozdravili ter na kratko predstavili pomen gibanja za zdravo staranje in kakovostno, polno življenje. Nato smo se ogreli s hojo in tekom. Sledile so vaje raztezanja telesa.

Po dobrem ogrevanju smo se pomerili v dveh igrah. Vzdušje je bilo sproščeno, vendar so se tako učenci kot stari starši pošteno borili po svojih najboljših močeh. Po razburljivem druženju smo uro zaključili s toplim čajem in sproščenim pogovorom. Zaželeli smo si vse dobro, ter da bi se še kdaj srečali in zabavali na skupen način.