Skoči na glavno vsebino

Tekmovanje v pripravi zajtrka

Društvo za razvoj podeželja od Snežnika do Nanosa, organizator Kmetijske tržnice v Ilirski Bistrici, je letos prvič organiziralo medosnovnošolsko tekmovanje v pripravi slovenskega tradicionalnega zajtrka Zeleni kras s pridihom novosti.

Košansko šolo so 26. 9. 2015 odlično zastopali učenci Blaž Papež, Lucija Glažar in Neja Samsa. Ekipa je svoje poslanstvo vzela zelo resno in odgovorno, saj so priprave pod mentorstvom kuharic Grozde in Bernarde potekale cel teden. Na prizorišču so se naši učenci zelo izkazali, saj so delovali umirjeno in suvereno. Njihov zajtrk je bil sestavljen iz košanskega jesenskega jogurta, brkinskih jabolk v karamelni strajčki in babičinih šnit. Krasen zajtrk, tako po vonju, okusu kot izgledu, je bil pohvaljen s strani komisije in obiskovalcev tržnice, veliko pohval in pozitivnih spodbud pa so dobili tudi sami učenci.

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost