Skoči na glavno vsebino

Zimski športni dan

?

V ponedeljk, 5. februarja 2018, je bil za učence od 1. do 4. razreda organiziran športni dan. Učenci so v šolo prišli v pričakovanju zimskih aktivnosti, s seboj pa so pripeljali raznovrstne sani.

Za začetek so se odpravili na kratek zimski pohod, da se dobro ogrejejo in pripravijo na kasnejše zimske radosti. Po malici so se razdelili v dve skupini, ki sta se izmenjevali v sankanju po Košanskem hribu in ustvarjanju zimskih skulptur na pobeljenem nogometnem igrišču. Zelo so uživali, saj so proge dovoljevale zanimive vožnje, pri izdelavi zanimivih skulptur pa so bili učenci zelo ustvarjalni. Vsi navdušeni in predvsem zelo utrujeni – na Košanskem hribu namreč še niso postavili vlečnice – so popili topel čaj, ki so jim ga skuhale kuharice. Še nekajkrat so se spustili po hribu in lačni odšli na kosilo.

 

 

 

 

 

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost