Skoči na glavno vsebino

Najmnožičnejši otroški tek – otroci tečejo

 

V sredo, 19. septembra, smo se na naši šoli odzvali povabilu Zavod za šport RS Planica in Atletske zveze Slovenije, ki so nas povabili na poseben dogodek z geslom »Začni mlad, tekmuj pošteno«. Cilj je bil spodbuditi otroke k atletskim korakom in želi ozavestiti sodelujoče o pomenu zdravega načina življenja.

Tako v šoli kot tudi v vrtcu smo z veseljem sprejeli izziv in se v petek, po različnih kategorijah, pomerili v teku na 100 metrov, ki je potekal kar na zunanjem nogometnem igrišču. Kot zanimivost so učenci starejše skupine podaljšanega bivanja izdelali plakat o teku. Otroci iz vrtca in učenci so z veseljem pretekli primerno razdaljo.

 

 

 

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost