Skoči na glavno vsebino

Dragi učenci, drage učenke, spoštovani starši,

začenja se novo šolsko leto. Upam, da ste se na počitnicah in dopustu spočili in si nabrali novih moči za obveznosti, ki nas vse skupaj čakajo naslednjih deset mesecev. Da bomo uspešnejši pri uresničevanju skupno zastavljenih ciljev, smo vam pripravili publikacijo z osnovnimi podatki iz življenja in dela na šoli; tako nas boste lažje našli, ko nas boste potrebovali pri spremljanju dela svojega otroka. Skozi vse leto redno spremljajte našo spletno stran na naslovu: www.os-kosana.si, kjer si boste poleg šolske publikacije ogledali še druge aktualne informacije o življenju in delu na naši šoli. V šolsko leto 2018/2019 vstopamo z rekordnim številom dvajsetih prvošolcev, na kar smo zelo ponosni. Nadaljujemo s triletnim projektom motiviranja za učenje ter drugačnimi oblikami učenja in poučevanja ter z že utečenimi projekti Zdrava šola, Shema šolskega mleka, Šolski vrtovi, kmetijskim in čebelarskim krožkom ter učilnico na prostem.

Spoštovani starši, pozorno in redno spremljajte šolsko delo in napredek svojega otroka. Z njim preživite več časa, mu prisluhnite in se veliko pogovarjajte. Z lastnim zgledom ga učite izpolnjevanja vsakodnevnih šolskih in drugih obveznosti. Vsi strokovni delavci šole si želimo rednega sodelovanja z vami, če je le mogoče v živo na govorilnih urah in roditeljskih sestankih ter na predavanjih v okviru šole za starše.

Naj bo novo šolsko leto uspešno.

                                                             Neva Brce, ravnateljica in kolektiv OŠ Košana

POSLANICA MINISTRICE: POVEZAVA
(Skupno 92 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost