Skoči na glavno vsebino

PRVA ZAPOSLITEV: POMOČNIK VZGOJITELJA SEM 2017-2018

socialni

ministrstvo

 

OŠ KOŠANA – enota vrtec je vključen v projekt »PRVA ZAPOSLITEV: POMOČNIK VZGOJITELJA SEM 2017-2018« za čas od 1. 6. 2018 do 31. 10. 2018. Projekt je podprlo Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter Evropski socialni sklad.
Pomočnik vzgojitelja je v času trajanja projekta vključen v neposredno vzgojno-izobraževalno delo. Pridobil bo potrebne izkušnje pri neposrednem vzgojno izobraževalnem delu, izkušnje spremljanja manjših skupin, podajanja vsebin, izkušnje individualnega dela z otroki, izkušnjo nadomeščanja, vodenja interesne dejavnosti, vodenje oddelka tekom dneva, izkušnjo prisotnosti na sestankih s strokovnimi sodelavci in s starši …

Pomočnik vzgojitelja začetnik je v vrtcu  deležen celovitega uvjaja v delo in bo pridobil inovatine spretnosti za delo z otroki. Na razpolago ima spodbudno okolje angažiranih vzgojiteljev, kar mu pomaga pri razvijanju osebnih kompetenc, ki so nujne za uspešno realizacijo projekta.

 

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost