Otroci »pikapolonice« so z dramatizacijo pravljice »Zajčkova hišica« polepšali pravljični decembrski čas

Pravljičen, vesel in pričakovanja poln mesec december smo pikapolonice namenile predvsem ustvarjanju veselega, prijetnega, čarobnega  in pravljičnega vzdušja tako v skupini kot tudi v širšem okolju.

Posebno odgovorno smo se pripravljali na dramatizacijo nam že dolgo znane pravljice »Zajčkova hišica«  s katero smo čarobnost tega časa želeli podariti tudi drugim.

Tako smo z dramatizacijo nastopali za najmlajše in malo večje otroke vrtca, nato za otroke prvega in drugega razreda in na koncu še za naše starše. Samo za njih smo pripravili še majhno, a prisrčno darilo – darilno vrečko z medenjaki, ki smo jih ob pomoči g. Mojce spekli sami.

Veliko dobrega vam  želimo v prihodnjem letu!

Otroci »pikapolonice«  z Jožico in Tanjo