Skoči na glavno vsebino

Otroški nasmehi na prireditvi

V soboto, 16. 12. 2017, se je na naši šoli odvijala božično-novoletna prireditev. Priprave na ta dan so se začele že dosti prej, tako učenci kot učitelji so namenili veliko svojega časa in truda v oblikovanje zamisli za nastope, sceno in za izdelke. Čutilo se je, da je decembrski praznični duh objel celo šolo.

Kljub temu da se je letošnja prireditev začela v dopoldanskem času, je bil obisk prireditve številčen. Otvoritev so prevzele vaške klepetulje, ki so se v krajšem skeču pogovarjale, da gredo na prireditev v Košano. Sledili so nastopi učencev, vmes pa so posamezni učenci s tekstom povezovali in napovedovali naslednje nastope. Učenci in vrtčevski otroci so se predstavili predvsem s petjem in recitiranjem pesmic, učenci 2. razreda so odigrali igrico o Sovici Oki, osmošolci in devetošolci so se zavrteli na ritme polke, dva učenca sta tudi samostojno odigrala na violino in harmoniko, igrico pa so pripravili tudi sedmošolci.  Učenci podaljšanega bivanja in člani interesne dejavnosti Jej lokalno, misli globalno! so postavili še manjši sejem, kjer so predstavili svoje izdelke, ki so jih pripravili v predprazničnih dneh. Po koncu prireditve je bilo v jedilnici šole poskrbljeno še za sladko pogostitev. Vsem učencem, učiteljem, vzgojiteljem in ostalim zaposlenim se gre zahvaliti za vložen trud, staršem pa za obisk in pripravo vseh dobrot na pogostitvi. Vsi se že veselimo naslednje prireditve in vam želimo srečne in mirne božično-novoletne praznike.

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost