Skoči na glavno vsebino

Zimski športni dan

V sredo 2. marca 2016, je bil za učence od 5. do 9. razreda organiziran športni dan na Krvavcu. Vreme je bilo sončno, proge so bile odlično urejene pa tudi gneče ni bilo prevelike.

Skupina smučarjev je pod vodstvom učiteljev uživala v pestri izbiri smučarskih prog; skupina sankačev pa se je po krajšem pohodu povzpela do kraja, kjer je sledilo spuščanje s tubami po strmini. Po daljšem uživanju na snežnih strminah smo se zbrali pred restavracijo, kjer smo si izmenjali izkušnje in se osvežili s hrano in pijačo. Sledilo je še zaključno smučanje ter za sankače krajši pohod nazaj. Pred gondolo smo se zbrali vsi zdravi in veseli ter se odpeljali v dolino. Za varnost je bilo dobro poskrbljeno. Ugotavljamo, da se tovrsten športni dan za učence zanimiv in ga bomo izvajali tudi v naslednjem šolskem letu. Športnega dne se je udeležilo 33 učencev, od tega je bilo 16 sankačev in 17 smučarjev.

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost