Skoči na glavno vsebino

Slovo petošolcev od razredne stopnje

Šolsko leto je prišlo k koncu in petošolci se počasi poslavljajo iz nižje stopnje in od razrednih učiteljev. V petek 20. 6. 2014 smo se zbrali učenci od 1. do 5. razreda na njihovi poslovilni slovesnosti.

Za slovo so nam štirje petošolci Nejc, Rebeka, Mitja in Manuela pripravili nekaj igric s sladkimi nagradami. Učenci razredne stopnje so se pomerili v iskanju vrečke bombonov po razredu, grizenju jabolka na vrvici, natikanju slamic na palčko z usti in plesu v paru z žogo. Zabave je bilo veliko.

Sledila je prisega četrtošolcev, ki bodo naslednje leto prevzeli njihovo mesto. Z roko na srcu so prisegli, da bodo delavni, spoštljivi, vedno mlajšim v pomoč in tudi igrivi.

Učenci so se tudi zahvalili učiteljici Mariji, Ceciliji, Mojci in Violeti. Nato se je zabava začela. Vsi skupaj so popili in pojedli čips, zraven pa plesali.

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost