Humanitarna akcija “Drobtinica”

VABILO

Rdeči križ Slovenije, Območno združenje Postojna-Pivka ter Osnovne šole Antona Globočnika Postojna, Miroslava Vilharja Postojna, Pivka in Košana Vas vljudno vabijo, da se udeležite Humanitarne akcije »Drobtinica«,

humanitarne akcije ob Svetovnem dnevu hrane, ki bo potekala

v soboto, 17. oktobra 2015, med 8.00 in 12.00 uro

–       Nakupovalni center Mercator – Postojna

–       Nakupovalni center Spar – Postojna

–       Nakupovalni center Spar – Pivka

–       Trgovina KGZ Cerknica – Dolnja Košana

V skupno humanitarno akcijo, ki letos poteka že 15. leto zapored, smo se vključili, ker želimo pomagati tudi socialno ogroženim otrokom iz našega kraja. Zbrana sredstva bomo v celoti namenili za zdravo in redno prehrano šoloobveznih otrok.

Na stojnicah, označenih z logotipom »Drobtinice« boste lahko za dobrodelni prispevek izbrali domače izdelke, ki so ji pripravili otroci skupaj s starši in kruh.

Iskreno se vam zahvaljujemo za pomoč in vas vljudno vabimo, da se nam v soboto pridružite.

RKS-OZ Postojna-Pivka, Petra Šajn