Skoči na glavno vsebino

Obisk v Domu starejših Postojna

Kakšno veselje, kakšna hvaležnost! To so konec novembra lahko začutili učenci naše šole v domu starejših v Postojni, ko so s svojim klepetanjem, recitiranjem, petjem in igranjem na harmoniko podarili poslušalcem del otroške in mladostniške razigranosti.

Ob koncu prireditve  so učenci starejše  obdarovali še z voščilnicami, ki so jih sami izdelali. Zadovoljni obrazi stanovalcev doma so nam zaupali, da komaj čakajo, da še pridemo, saj so skupaj z učenci peli ljudske pesmi, ob koncu pa so skupaj še zaplesali. Kam lepše, ko človek začuti, da ni pozabljen in odrinjen. Učenci pa so ob tej prijetni izkušnji spoznali, kako malo je je treba, da osrečimo sočloveka.

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost