Skoči na glavno vsebino
 

Roditeljski sestanek in vpis v prvi razred

Spoštovani starši!

V četrtek, 19. februarja 2015, ob 16.30 vas skupaj z vašim otrokom vabimo na srečanje v učilnico 1. razreda na Osnovni šoli Košana, kjer boste dobili najpomembnejše informacije o devetletni osnovni šoli in pripravi vašega otroka na vstop v šolo. Za bodoče prvošolce bomo med tem organizirali urico skupnega druženja, ki jo bo vodila vzgojiteljica Špela Boštjančič.

Vpis v prvi razred devetletne osnovne šole za šolsko leto 2015/2016 bo potekal v pisarni šolske svetovalne službe, in sicer:

  • v sredo, 18. februarja, od 10.00 do 13.00 in
  • v četrtek, 19. februarja, od 10.00 do 16.15.

K vpisu prinesite rojstni list ali osebni dokument otroka. Za morebitni naknadni vpis se dogovorite s psihologinjo po telefonu na številki 05/72-18-390 ali 05/72-18-398, kjer dobite tudi vse nadaljnje informacije o poteku vpisa.

Veselimo se srečanja z vami in vas prijazno pozdravljamo!

 

 

Psihologinja

Manja Žeželj, univ. dipl. psih.

Ravnateljica

Neva Brce, prof. spec.

Image courtesy of AKARAKINGDOMS at FreeDigitalPhotos.net

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
 
 

Več prispevkov iz Novice - šola

 
 

Deli 
 
 
 
Dostopnost