Skoči na glavno vsebino

Kino Pivka vabi

V Kinu Pivka imamo na rednem programu predvajanje slovenskega mladinskega filma

VLOGA ZA EMO v soboto 8. 11. 2014.

VSEBINA FILMA: VLOGA ZA EMO

Igrajo: Lara Safran, Jan Pušavec, Slavica Mikač, Monika Oset, Urban Pajk, Matic Oset, Tina Gorenjak, Vojko Belšak, Alida Bevk, Manc Košir, Zlatko Čordić, Smiljan Mori

Scenarij: Mateja Zorko

Režija: Alen Pavšar

Producent: Alen Pavšar, Mateja Zorko

Dolžina: 1h 35min / 95min

Leto: 2014

Ema je srednješolka, ki se po spletu okoliščin znajde pred kariernim izzivom. Ko se Ema udeleži avdicije za novinarko šolske televizije, se zdi, da bo končno našla svoj prostor pod soncem in morda tudi ljubezen. A televizijski svet ima svoja pravila in za nekoga, ki je brez izkušenj, je lahko zelo neusmiljen. Na tej poti ji pomaga nova prijateljica, ki Emi odkrije svet najstniške svobode.

Spomnimo se, da je usoda hotela tako, da je vodna ujma vzela glavno igralko v mladinskem slovenskem filmu Vloga za Emo. Odšla sta 17-letna Lara Safran in njen bratranec Miha Baloh, na poti, da bi mladim prenesla sporočilo o preventivi in vzgoji v prometni varnosti, a sta sama postala žrtvi.

Uradna stran: http://vlogazaemo.si/

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=fPGy4gKfL54

(Skupno 226 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost