Skoči na glavno vsebino

Tehniški dan ob Tednu otroka

 

V torek, 7. 10. 2014, je bil na šoli izveden tehniški dan z naslovom Teden otroka. Vsebinsko je bil zasnova v skladu z naslovom »Za razigrano in ustvarjalno otroštvo«, ki je letos rdeča nit tedna otroka.

Bil je razdeljen na dva dela: prvi je bil bolj praktično usmerjen, drugi pa je bil namenjen ogledu filma. Najprej so se učenci razporedili v skupine, v katerih so prvo in drugo šolsko uro izvajali različne dejavnosti: pripravljali in zavijali so darilca za šolsko proslavo, izdelovali rekvizite za pevsko točko na proslavi, se igrali različne športne in stare igre in se pogovarjali o svojih vrednotah, ki so jih zapisali na narisano mavrico. Vadili so tudi plesno točko za dobrodelni koncert in izdelovali elemente za sceno na proslavi. Tretja šolska ura je bila namenjena igri. Nekateri učenci so od doma prinesli družabne igre, ki jih radi igrajo, razdelili so se v skupine in se igrali. Zatem so si ogledali francoski film Pobalinka.

(Skupno 26 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost