Skoči na glavno vsebino

Ekomuzej presihajočih jezer – naravoslovni dan

V torek, 7. 10 2014, je bil izveden naravoslovni dan, kjer smo obiskali Ekomuzej presihajočih jezer v Slovenski vasi. Dan je potekal v sprosčenem vzdušju.

Na pot smo se odpravili z avtobusom, kjer smo najprej poskrbeli za varno vožnjo. V Slovenski vasi nas je pričakal prijazen vodič Jani Frank, nekdanji učenec naše šole. Povabil nas je na sprehod in ogled muzeja. Po ogledu smo pomalicali in poskrbeli, da smo počistili za sabo. Ker nam je bilo vreme zelo naklonjeno, smo se še sprehodili do Petelinskega jezera. Vodič nam je pokazal pogoste rastline in živali, ki prebivajo ob jezeru. Po končanem sprehodu smo se odpravili na avtobus, ki nas je peljal pred šolo. V šoli smo se pogovorili o dobrih in morebitnih slabih plateh dneva, ki smo ga preživeli.

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost