Skoči na glavno vsebino

Prometni mesec maj

V mesecu maju smo se pri medvedkih ukvarjali s prometom. Izmed vseh zanimivih dejavnostih sta se nam še posebej vtisnili spomin dve. V začetku meseca maja smo se odpravili na potep do Gornje Košane, kjer smo si ogledali železniško postajo.
Na poti so nas čakala škratova pisma in ne prav težke naloge. Na cilju smo se okrepčali in si natančno ogledali železniško postajo.
Ob koncu meseca maja nas je obiskal še motorist Dimitrij. Za začetek nam je pripravil čisto prav uganko. Izmed vseh predmetov, ki jih je pripeljal s seboj, smo morali izbrati le tiste, ki jih potrebuje za varno vožnjo. Vso opremo smo si natančno ogledali in preizkusili. Kot se za prave bodoče varne motoriste spodobi, smo preverili, kako zgleda sedeti na motorju. V zahvalo za obisk smo Dimitriju izdelali knjigo in mu jo poslali po pošti.

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost