Skoči na glavno vsebino

Ure pravljic – nagrada za sodelovanje

Drugošolci  so se razveselili nagrade, ki jim jo je za likovno ustvarjanje v projektu Izseljeništvo podelil Park Škocjanskih jam. Tako so se v četrtek, 9. 5. 2024, v spremstvu staršev in učiteljice popoldne odpeljali v Matavun, kjer so jih pred vhodom v jamo pričakali prijazni vodički. Ena izmed njiju jim je na zabaven način pripovedovala pravljici. Prva je bila povedana že pred vhodom v jamo, druga pa jih je pričakala v podzemlju. Prijetna je bila tudi vožnja z dvigalom. Še prej so ga morali učenci priklicati z besedami: »Dvigalo, alo, alo!« Ob zaključku srečanja je vsak učenec dobil slasten krof in seveda priznanje. Zadovoljstvo je bilo nepopisno.

(Skupno 105 obiskov, današnjih obiskov 2)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost